pochod je zajištťován profesionálníma průvodcema a proto jakákoliv doprava vlaková či autobusová, je jen na jednotlivcích jak zvládnou kterou část etapy ujít pěšky. Průvodce bude mít u sebe mapu na které budou vyznačena místa zastávek a stanic dopravního spojení. Veškerou tuhle dopravu si hradí účastníci za svého.
Trasa I. Husité
PROGRAM A ČASOVÝ HARMONOGRAM
Začátek trasy pochodu v Českém Krumlově
DEN PRVNÍ
9:00 sraz na vyhlídce Vyšehrad
9:10 koordinační informace o projektu
9:30 příprava na pochod
9:45 začátek pochodu Bohemia Husité z Krumlova slabší jedinci skončí v Zlatá koruna a dojedou nás vlakem
16:15 příchod na rozcestí se zelenou (viz. mapa tras) kde bude možné tábořiště a zázemí pro poutníky.
19:30 slovanský sněm
21:30 brífink
22:30 večerka
DEN DRUHÝ
8:30 budíček
9:30 pochod směr České Vrbné a slovanský sněm v Hluboké nad Vltavou
Další program bude připravován spontánně každý večer na brífinku, po slovanském sněmu. Pro náročnost některých tras, si vyhrazujeme právo na případné změny v časovém harmonogramu a akutní změny trasy.
Diskusní téma: Trasa I. Husité
Titulek: Re: Re: přeprava demonstrantů Vložil: Radoslav Datum: 09.10.2014
byl, už není. Každá trasa je jen na lidech, jaké si to udělají, takové to budou mít.
Titulek: Re: přeprava demonstrantů Vložil: Martina Datum: 20.05.2014
jde převážně o pochod, ale je možno i plavat nebo jet na kole...